هدر-آکادمی53

ویژگی های آکادمی آنلاین نورن

ساختار مشخص

آموزش های آکادمی نورون دارای ساختار استاندارد بوده و همه ی نکاتی که در آموزش های آنلاین باید رعایت شود نیز در تمایم ویدئو های نورونیوم به کار رفته است.

زمانبندی

زمان بندی ویدئو های آموزشی نورون به شکلی است که هم خسته کننده نباشد و هم در زمان های درست سرفصل های آموزشی به افراد ارائه می شود.

هزینه

تیم ما با بررسی بازار و وضعیت عمومی مردم سعی کرده است تا پکیج های آموزشی خود را با مناسب ترین قیمت و کمیت در کنار بهترین کیفیت ارائه نماید.

کیفیت

ما بر آنیم که محصولات آموزشی را به گونه ای ایجاد بکنیم که افراد بعد از استفاده از این محصولات بتوانند در محیط واقعی کاری را انجام دهند.

آکادمی نورن​

آکادمی مجموعه بزرگ نورون که با نام نورونیوم(Neuroniom) شناخته می شود. مجموعه نورون با هدف نه فقط آموزش بلکه ایجاد محتواهای آموزشی با کیفیت و بسیار کاربردی، سعی در آن نموده است تا افراد را برای کار در محیط واقعی و بازار کار آماده کند، محتواهای آموزشی نورونیوم به توسط خود افراد شاغل، با تجربه و با مهارت مجموعه نورون ایجاد شده اند و افراد ما سعی کرده اند تا دانش و اطلاعات و تجربه سال ها کار خود را در قالب های آموزشی با افراد مختلف و جویای کار و دانش به اشتراک بگذارند.

برخی از عنوان های آموزشی نورونیوم

این تنها بخش از محصولات آموزشی آکادمی نورون(نورونیوم) است و بسیاری از پکیج های دیگر نیز در آکادمی آنلاین ما برای افراد ایجاد شده اند.
a-of-a-handsome-asian-student-pointing-out-with-his-finger-photo-removebg-preview

همین الان تو دوره های آموزشی نورونیوم شرکت کن!

اگر تا الان تو دوره های نورونیوم ثبت نام نکردی و واقعاً می خوای پیشرفت کنید و آماده کار تو محیط واقعی بشوید، حتما دوره های نورونیوم رو بررسی کنید.

پارسا واشقانی

من تازه وارد حوزه سی آر ام شدم، از بسته آموزشی سی ار ام نورونیوم استفاده کردم و خیلی بهم کمک کرد.

شیدا کرمی

من عضو تیم فروش هستم در یک مجموعه، کار ما با سی آر ام هستش برای اونکه بتونم درست کار بکنم از پکیج آموزشی نورونیوم استفاده کردم و الان خیلی راضیم.

مصطفی نظزی

متشکرم از تیم نورونیوم بخاطره عرضه محصولات آموزشی، پشتیبانی این مجموعه هم بسیار عالی هستش.

مشاوره و راهنمایی

برای اخذ مشاوره و راهنمایی، آگاهی درباره محصولات و سرویس های شرکت دیجیتال مارکتینگ نورون به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده و از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.