جوین مارکتینگ-1

جوین مارکتینگ

جوین مارکتینگ-1

برای بسیاری از کارآفرینان که کسب و کار آنلاین و اینترنیی را ساخته اند، کسب درآمد از طریف ترافیک وب و بازاریابی های آنلاین وابسته بسیار مهم است.

جوین مارکتینگ یا بازاریابی واسبته یک از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است.

جوین مارکتینگ یا بازاریابی وابسته چیست؟

بازاریابی وابسته بک راه حل تاکتیکی مبتنی بر عمل است، در جوین مارکتینگ بک خورده فروش به ترافیک ایجادی توسط وب سایت ها، فعالیت های آنلاین هر مشتری نیز کمیسیونی را اختصاص می دهد.این ها در حالی اتفاق می افتد که همه این اقادامات به معامله منتهی شود.

افراد درگیر در بازاریابی وابسته:

  • وابستگان: تبلیغ کنندگان و ارزیابان
  • سازندگان: سازندگان محصول
  • شبکه ها: کانال های وابسته
  • مصرف کنندگان: کاربران نهایی و مشتریان

1-وابستگان

وابستگان که به ناشران هم شناخته می شوند.می تواند یک فرد یا سازمان یا شرکت باشد.این ها با ایجاد محتوا ها، وبلاگ ها، محتواهای متنی، عکسی وبا ویدئویی به صورت خواسته یا ناخواسته به ترویج محصول کمک می کنند.

2-سازندگان

افراد خالق محصول، اجرا کننده خدمات و سرویس هستند.آنها به اشتراک گذاری درآمد و کمیسیون ها را به سایر افراد و شرکت های وابسته ارائه می دهند.

3-شبکه ها

یک کانال یا شبکه وابسته به عنوان واسطه یا دلال بین بازرگانان و وابستگان همل می کنند.البته باید دانست که در همه ی کسب و کار ه وجود شبکه ها اجباری نیست.

برخی از سازمان ها برای ایجاد یک سطح اعتماد بیشتر نیز تصمیم به استفاده از شبکه ای وابسته را می گیرند.

همچنین برخی از بازرگانان تصمیم می گیرند که با یک شبکه وابسته کار کنند، زیرا آنها زمان یا منابع را برای پیگیری، گزارش و مدیریت پرداخت به وابستگان ندارند. آنها همچنین ممکن است تصمیم به کار با چندین وابسته یا ناشران در شبکه وابسته داشته باشند.

جوین مارکتینگ-2

4-مصرف کنندگان

منظور از مصرف کنندگان همان مشتریان هستند که معامله و عمل خرید را انجام می دهند.

چگونگی شروع بازاریابی وابسته یا جوین مارکتینگ:

1-انتخاب محیط با پلتفرم مورد نیاز

برای آنکه بتوانید بازاریابی واسبته داشته باشید باید بتوانید به عمق مسئله خرید و فروش وارد شوید و برای آن نیاز به ابزارهایی دارید.CRM و ایحاد وب سایت ها و شبکه های اجتماعی می توانند بسیار سودمند باشند.

بازاریابی وابسته با استفاده از وبلاگ ها، مقالات و استفاده از هشتک ها بر مخاطبان بسیار تاثیر مثبتی می گذارند.

2-ایجاد مخاطب

مشاهده و تعامل با محتوای شما می توانند به شما کمک کنند درآمد وابسته را به شما کمک کنند.ایتدا شما باید مخاطبان هدف خود رابشناسید و بعد با استفاده از اطلاعاتی که دارید مخاطبان را به مشارکت و دنبال کردن خود ترویج کنید.مخاطب با خواندن و تعامل با محتوای شما، دلیلی برای خرید محصول شما پیدا می کند.

3-CRM

در این راه باید بتوانید از هر ابزاری که سرعت را برای شما زیاد می کند، اجازه تحلیل و بررسی می دهد، مخاطبان شما را در یک پایگاه متمرکز می کند، قدرت آنالیز و برری می دهد، راه را برای همکاری با مشتری آسان تر می کند استفاده کنید که CRM و مخصوصا Microsoft Dynamics CRM بسیار مفید خواهد بود.

4-دقت در انتخاب محصول

محصولی را برای تبلیغ و ترویج انتخاب کنید که برای کار با شرکت ها، ارتقاء رابطه ها و به روز رسانی مختواها مناسب تر و چشم‌گیر تر است، برای انتخاب این محصول به این پرسش های کلیدی دقت کنید:

آیا مخاطب شما با دیدن محصول از آن راضی می شود.

  • کیفیت محصول بالا است؟
  • سودآوری محصول خوب است؟

5-ایجاد محتوای قابل توجه

بسیار مهم است که در هر زمینه و عنصر وابسته ای که کار می کنید: شبکه های مجاری، وبسایت ها، بلاگ و وبلاگ ها، پست ها، روزنامه ها، مجلات، رسانه های تبلیغی، نوشتاری، دیداری از محتوایی زیبا و سودمند و مطابق با سلیقه مشتری استفاده کنید به گونه ای آن ها را تنظیم کنید که جلب کننده باشند و در عین حال مقصود شما را برسانند.

  • بازاریابی وابسته از بین رفته است!
  • بسیار تصور می کنند که بازاریابی وابسته مرده است! این تصور کاملا غلط است.
  • بازاریابی وابسته یا جوین مارکتینگ به عنوان یک پلن و برنامه ریزی بزرگ و عنی، به شما کمک می کند تا اصول بازاریابی را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-2ویژن-1
دیجیتال_مارکتینگ

ویژن فروش

در مورد برند ها و مارک هایی از آن ها خریداری می کنید به خوبی فکر کنید، چرا این نام های تجاری را انتخاب می

بیشتر بخوانید »
گوگل-ادز-و-قوانین-آن2
دیجیتال_مارکتینگ

گوگل ادز و قوانین آن

گوگل ادز(google ADs) که در ابتدا با نام گوگل ادوردز(google AdWords) شناخته می شد، اکوسیستم یا پلتفرم سرویس تبلیغاتی شرکت گوگل است، که در آن

بیشتر بخوانید »