-5سئو-سایت-NC

سئو سایت یکی از مواردی است که قبل از اقدام به راه اندازی کسب کار اینترنتی باید آن را در نظر بگیرید و حتماً برای آن برنامه ویژه ای داشته باشید. برای اینکه اهمیت سئو در سایت و کسب و کارتان را بهتر درک نمایید توضیحاتی در باره سئو و سئو سایت و اینکه اصلاً سئو چیست را لازم می دانیم خدمت شما عرض کنیم.

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

برای پاسخ به سوال سئو چیست ابتدا باید مثالی داشته باشیم تا مفهوم سئو را بهتر درک کنیم. اول از هر چیز کلمه سئو در انگلیسی SEO می باشد که مخفف کلمه Search Engine Optimization است که در فارسی بهینه سازی محتوا برای موتور های جستجو معنی می شود.

فرض کنید زیبا ترین و کامل ترین وب سایت در جهان را دارید تا زمانی که ترافیک مفید بر روی آن نبرید به این معنا خواهد بود که کسی این سایت زیبا و مجهز را نخواهد دید. بنا بر این اینجا دقیقاً نقش سئو در سایت شما واضح می شود.

پس برای اینکه بتوانیم روی سایتمان ترافیک ایجاد کنیم نیاز داریم از نظر SEO روی سایتمان کار کنیم تا بتوانیم افراد را از طریق موتور های جستجو که بیشتر گوگل مد نظر است به سمت سایت خودمان بکشانیم.

سئو به کلیه اقداماتی گفته می شود که به وسیله آن ها بتوانیم از طریق موتور جستجو سرچ کلمات کلیدی ترافیک ایجاد کنیم.

هدف اصلی از سئو چیست؟

آیا واقعاً هدف اصلی از سئو فقط رتبه بهتر در موتورهای جستجو است؟!

بله، درواقع از لحاظ فنی و دنیای دیجیتالی و کامپیوتری، هدف اصلی از سئو به صورت کلی ایجاد رتبه بهتر در موتور های جستجو مخصوصاً گوگل است، اما از لحاظ مفهومی سئو یعنی اینکه سایت ما بهتر دیده شود و توسط این دیده شدن مشتری بیشتری جذب کسب و کار ما شوند، هدف اصلی سئو باید افزاریش مخاطبین و ترافیک واقعی برای سایت باشد، بدین ترتیب کسب و کار، برند و محصولات ما بیشتر دیده می شود و موازی با آن کسب درآمد ماهم بیشتر می شود.

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمندیم؟

شما مخاطب عزیز باید بدانید که همیشه و به طور مداوم به سئو نیاز دارید! اما هر زمان و در هر مرحله متفاوت است. در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود می توانید از مشاوره سئو بهره بگیرید تا به صورت استاندارد محتوای خود را ایجاد کنید، بعد از ایجاد محتواها و سایت ها به سئو نیاز داردید تا آن را به درستی توسعه دهید، بعد از بالا آمدن تمامی محتواها و سایت های مورد نیازتان به سئو نیاز دارید تا بهتر و بیشتر دیده شوید.

خدمات سئو سایت نورون

شما عزیزان در زمینه سئو سایت می توانید به طور کامل روی مجموعه نورون حساب کنید و از صفر تا صد سئو سایت خود را به ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد آن خواهید بود که سایت شما در کلمات کلیدی اصلی و فرعی در صفحه اول گوگل ظاهر خواهد شد. نورون با تجربه موفق در زمینه سئو سایت توانسته است پروژه های سئو بسیار موفقی را ارائه نماید.

تکنیکال سئو

سئو تکنیکال یا Technical SEO به تمام موارد فنی سایت مربوط می شود. برای مثال فرض کنید ارور های 404 روی سایت شما زیاد هستند این که با چه رویکردی طبق استاندارد سئو شما این موارد را از بین می برید برای گوگل اهمیت ویژه ای دارد و نمی توان آن ها را به حال خود رها نمود. از طرفی ممکن است سایت شما نیاز به این داشته باشد که سرعت بهتری داشته باشد و ارور هایی مانند Mixed Content یا امثال آن باعث کندی سایت شما شده باشد. از سوی دیگر ممکن است روی سایت شما افزونه های فراوانی نصب باشد که باز هم موجب کندی سایت شما شده باشد که باز هم رسیدگی به چنین مشکلاتی و مشکلات مشابه زیر نظر سئو تکنیکال رفع می شود. شما صاحبان کسب و کار در صورت نیاز به سئو تکنیکال می توانید با خیالی آسوده روی آژانس دیجیتال مارکتینگ نورون حساب کنید. ما سئو تکتیکال شما را با در نظر گرفتن تمام استاندارد های سئو و الگوریتم های گوگل به انجام می رسانیم.

سئو داخلی

On Page SEO که در فارسی به آن سئو داخلی نیز گفته می شود یکی دیگر از فاکتور های رنک گرفتن در سرچ می باشد. روزانه میلیاردها صفحه سایت اینترنتی وارد موتور جستجو می شود و گوگل که همان موتور جستجوی مورد نظر ما هست باید آن ها را ضبط کند و مرتبط ترین و بهترین نتیجه را در زمان مورد نیاز به نمایش بگذارد پس نکاتی را باید در این زمینه رعایت کنیم تا سایت ما بتواند رتبه بهتری داشته باشد. سئو داخلی سایت اهمیت بسیار ویژه ای در رتبه بندی گوگل و در نهایت بازدید سایت شما ایفا می کند چرا که اگر مشکلات داخلی سایت شما بر طرف نشود عملاً تمام اقدامات دیگر نمی تواند آن طور که باید موثر واقع شود.

سئو خارجی

سئو خارجی که در اصل همان Off Page SEO خوانده می شود اقداماتی است که طی اقداماتی نظیر ایجاد بکلینک و راه اندازی PBN می توانید قدرت سایت خود را در چشمان مخاطبین و گوگل بالا ببرید و در نتیجه در رنکینگ گوگل رتبه بهتری را کسب نمایید. شما می توانید از خدمات سئو خارجی آژانس دیجیتال مارکتینگ نورون نیز بهره مند شوید. نورون همواره در تمام زمینه سئو سایت همراه شما است.

مشاوره سئو سایت

ما در نورون تمام سعی خود را کرده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات سئو سایت را برای مشتریان خود فراهم آوریم و با کیفیت ترین خدمات سئو SEO را ارائه دهیم.

مشاوره سئو: اگر در سئو سایت خود دچار مشکل هستید و سر درگم شده اید می توانید از خدمات مشاوره سئو نورون بهرهمند شوید. مشاوره سئو خدمتی از نورن می باشد که در آن ابتدا شما سایت و هدف سایت خود را مشخص و ایجاد می نمایید، ما برای شما برنامه ریزی می کنیم و هرآنچه که برای داشتن یک سایت سئو محور لازم است را به شما در قالب راهنمایی و مشاوره ارئه می کنیم. پس همین حالا از خدمات مشاوره نورون بهره مند شوید.

بهبود سرعت سایت

همان طور که می دانید یکی از ویژگی های یک سایت قدرتمند در زمینه سئو سرعت لود صفحات آن می باشد. نه تنها سرعت سایت از دید موتور جستجو اهمیت ویژه ای دارد بلکه به دلیل اینکه سرعت بارگذاری صفحات سایت شما باعث رضایت بیشتر مخاطبان می شود، باعث شده است تا سرعت نقش اساسی در سئو سایت شما ایفا کند. بنابر این اگر می خواهید سرعت سایت خود را افزایش دهید نورون با کمال میل این کار را برای شما انجام می دهد.

نصب ابزار های سئو

یکی دیگر از خدماتی که نورون برای حمایت دارندگان کسب و کار ها انجام می دهد نصب ابزار های بررسی سئو می باشد که با استفاده از آن ها می توانید آمار دقیق سایت خود را داشته باشید. البته لازم به ذکر است که نصب ابزار سئو به تنهایی شاید برای شما کارساز نباشد، ما می توانیم برای شما در قالب ابزار سئو KPI مشخص شده ای را بنا گذاری کنیم تا بتوانید بر اساس آن پیشرفت کنید. حتی شاید جالب باشد بدانید که از طریق Google Analytics  شما می توانید میزان درآمد خود را نیز به طور دقیق بررسی نمایید که تمام خدمات سئویی به این نحو را نورون برای شما انجام می دهد.

مشاورین نورون آماده هستند تا در هر مرحله به شما مشاوره بدهند، شما برای گرفتن مشاوره، تنظیم جلسات مشاوره ای آنلاین و یا حضوری، بررسی اینکه چه زمانی به مشاوره نیاز دارید، همچنین مشاوره در زمینه سئو می توانید توسط فشردن دکمه انتهای صفحه به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و آنجا از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

مطمئن باشید که اگر از قبل خودتان دارای سایت هستید، قبل از شروع کار سئو و جلسات مشاوره در این زمینه، نه تنها وبسایت شما بلکه کسب و کار شما، نام و برند تجاری و تمامی فرآیندهای شما به طور کامل بررسی شده و مورد مطالعه قرار می گیرد، کارهایی که انجام داده  اید در این زمینه به طور کامل چک می شود تا بهترین راه حل ها با استفاده از ابزار های روز دنیا، ارائه گردد.

بعد از مشخص شدن نیازهای کسب و کار شما و شناسایی هرآنچه که شما نیاز دارید، تیم نورون با آگاهی کامل پروژه شما را برنامه ریزی و شروع می کند.

کار نورون با تحویل پروژه تمام نمی شود!

بعد از تحویل پروژه بسیاری از امکانات و خدماتی دیگر است که نورون مرتبط با دیجیتال مارکتینگ و هرآنچه در حیطه بازاریابی و فروش، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و سئو، عکاسی و تیزهای تبلیغاتی هست برای شما انجام می دهد.

قیمت خدمات سئو

به صورت مشخص برای سئو سایت نمی توان قیمت تعیین کرد. سئو سایت از بخش ها مختلفی تشکیل می شود که هر بخشی را فرد یا افرادی به عهده گرفته و بر روی آن ها کار می کنند. سئو سایت یک پروژه طولانی مدت و مداوم است و ماننده بسیاری از کارها و پروژه های دیگر نیست که کار مشخص و خاصی انجام شود و پروژه بسته شود، سئو باید ادامه پیدا کند و مدام توسعه یابد، کمپین های تبلیغاتی، خرید بکلینک ها و رپورتاژها، گوگل ادز و بسیاری از روش های دیگری که در سئو انجام می شود همه نیازمند اختصاص دادن هزینه هستند.

طراحی سایت

هوز سایتتو طراحی نکردی؟!!!

اگر تمایل دارید برای کسب و کار خود وبسایت ایجاد کنید، وبسایتی منطبق بر نیاز ها و خواسته های کسب و کار شما می توانید به تیم نورون اعتماد کنید و با فشردن دکمه زیر مطالب و مراحل طراحی سایت نورون را مشاهده و مطالعه بفرمایید و از 0 تا 100 طراحی سایت باخبر شوید.

متخصصان ما منتظر شما مخاطب عزیز هستند.

طراحی و توسعه افزونه

بعد از ایجاد وبسایت یا پلتفرم مورد نظر خود، قطعا نیازمند تغییرات و ویژگی هایی هستید که امکان دارد برای شما از اول وجود نداشته و برآورده نشوند، در این مرحله نیازمند افزونه ها هستید تا آن ها را به سایت و پلتفرم خود اضافه کنید و استراتژی خود را با کمک آن ها کامل پیاده سازی کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص افزونه ها دکمه زیر را بفشارید.

تولید محتوا تصویری، عکاسی و تیزر های تبلیغاتی

برای سایت ها خود نیازمند ایجاد تصاویر خاص و بنر های منحصر به فرد هستی، برای عکاسی از محصولاتت به دنبال بهترین و باکیفیت ترین عکس میگردی؟

تیم نورون برای سهولت مشتری همه ی این امکانات را که شما نیاز دارید ارائه می دهد، ارائه خدمات حرفه ای عکاسی و تولید محتوای تصویری متناسب با کسب و کار شما و آنچه نام تجاری شما به آن نیاز دارد.

تبلیغات گوگل ادز

شما دارنده کسب و کار بعد از ایجاد برند، طراحی سایت و سئو و توسعه کسب و کار خود می توانید با استفاده از تبلیغات گوگل، برند خود را بیشتر به مخاطب نمایش دهید، تیم نورون در خدمت شما است تا با ارئه بهینه ترین و استاندارد ترین روش تبلیغاتی این مهم  را برای شما انجام دهد.

سوشال مدیا

شما دارنده کسب و کار، در کنار طراحی اسیت و تبلیغات نیز برای آن که ارتباط خود را با مخاطبان توسعه دهید به یک رسانه نیاز دارید. رسانه ها امروز در جامعه جهان و ایران نقش بسیار مهمی را در برند سازی و شهرت نام تجاری ایفا می کنند، در کنار آن بسیاری از افراد از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به کسب درآمد هم می پردازند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد سوشال مدیا مرتبط با کسب و کارتان دکمه زیر را بفشارید.

توسعه کسب و کار

بعد از اینکه شما تمامی مراحل لازمه ایجاد و گسترش کسب و کار خودتان را گذراندین نوبت آن رسیده که فرآیندهای کسب و کار خود و همچنین استراتژی خود را در هر حوزه ای مخصوصاً بازارایابی و فروش به درستی پیکربندی کنید، تیم نورون سی آر ام علاوه بر تجزیه و تحلیل کسب و کار شما و دادن راهکار، ابزار پیشنهادی مایکروسافت سی آر ام فارسی را هم به صورت کاملاً شخصی سازی شده با تجارت شما ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر دکمه زیر را فشار دهید.