-5هدر-سوشیال-مدیا-NC

خدمات سوشال مدیا

سوشال مدیا یا شبکه های اجتماعی مارکتینگ چیست و چه مزایایی دارد از جمله پرسش هایی است که در دنیای امروز زیاد می شنوید. کلمه یا جمله ی کوتاه سوشال مدیا را می توان به شبکه های اجتماعی معنی کرد. شبکه های اجتماعی ابزار هایی هستند برای جذب مشتری و مخاطب و زیاد کردن ترافیک و میزان نرخ بازدید با هدف برندینگ، فروش و بازاریابی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل امکانات زیادی که سوشال مدیاها در اختیار فرد می گذارند باعث می شود که کاربران این محتواها را به اشتراک بگذارند و اصطلاحاً آن را لایک کنند که در صورت ازدیاد این اتفاقات محتوای شما توسط افراد بیشتری دیده می شود. توجه فرمایید که بیشتر کسب و کار های بزرگ حتما و حداقل دارای یک شبکه ی اجتماعی برای معرفی برند و محصولات خود هستند و امروزه سوشال مدیا(Social Media) جزء جدایی ناپذیر زندگی روزمره مردم شده است، شما هم اگر می خواهید کار و کسب خود گسترش پیدا کند و بیشتر دیده شود باید از ابزار های سوشال مدیا و شبکه های اجتماعی کمک بگیرید و در این فضا ها هم رقابت کنید.

بازاریابی سوشیال مدیا

شبکه های اجتماعی به گونه ای هستند که معمولا توجه کمی را می طلبند. به طور مثال جذب توجه کاربران به یک پست(post) در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام(instagram) سخت تر از توجه مردم به یک نوشته در روزنامه بوده و در کل نوشتن متن ها، عناوین و کپشن ها ی اینستاگرامی کار سخت تر و پیچیده تری است. سوشیال مدیا ها یک از راه های بسیار تاثیر گذار برای بالا بردن رتبه سایت، سئو و برند کسب و کار در موتور های جست و جو است، هرچه میزان مخاطبین و لایک های شما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد سیگنال های بیشتری از طریق این سوشیال مدیا ها به موتور های جستجو فرستاده می شود و این رتبه و اعتبار سایت شما را بالا خواهد برد.

فعال بودن در سوشیال مدیا

خیلی از مدیران کسب و کار تصور می کنند که باید در هر شبکه اجتماعی ممکن صفحه از کسب و کار خود داشته باشند و فقط با ایجاد آن صفحات بعد از مدتی آن را رها می کنند که این ایده بسیار غلط است. برای آنکه بتوانید در شبکه های اجتماعی اعتباری بدست آورید لازم نیست در همه ی سوشیال مدیا ها باشید بلکه باید در یک یا تعدادی از شبکه های اجتماعیی مشخص به صورت مستمر فعال باشد. فعال بودن در شبکه های اجتماعی، محتوا های اجتماعی روزانه و برنامه ریزی شده و جذاب باعث می شود که مقدار محبوبیت شبکه های اجتماعی شما افزاریش یاید و به این شکل کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی رونق می گیرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مدیا مارکتینگ چیست؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا Social Media Marketing از روش های دیجیتال مارکتینگ است. با تواجه به فعالیت تعداد زیادی از مردم در فضای مجازی بازار یابی در شبکه های اجتماعی برای بیشتر کسب و کار ها سودمند و مفید خواهد بود. سوشیال مدیا مارکتینگ نوعی بازاریابی اینترنتی و مجازی است که در آن برای بازار یابی از شبکه های مجازی استفاده می شود.

آیا سوشیال مدیا ها و شبکه های اجتماعی بر سئو تأثیر می گذارند؟

در پاسخ به سوال باید گفت 100درصد! سوشیال مدیا ها به 2 صورت مستقیم و غیر مستقیم بر سایت شما تاثیر خواهند داشت. غیر مستقیم: به این شکل که با افزایش بازدید سایت شما و ترافیک ورودی سایت شما باعث بالا رفتن CTR و نرخ بازدید سایت شما خواهد شد. به صورت مستقیم: موتور های جست و جو بخصوص Google نیز سیگنال هایی را از شبکه های اجتماعی مهم دریافت می کند تا اعتبار سایت شما را بسنجد و هرچه این سیگنال ها بیشتر باشد یعنی هرچی اشتراک ها و دنبال کنندگان و لایک های شما بیشتر باشد اعتبار شما نزد موتور جست و جوی گوگل بیشتر خواهد بود.

مزایای استفاده از سوشیال مدیا

خدمات سوشیال مدیا نورون

نورون دارای تولید کنندگان محتواهای متنی، تصویری، ویدیویی و اینفوگرافیکی بسیار حرفه ای است  که می تواند بهترین پست های شبکه های اجتماعی را برای شما مهیا کند همچنین ادمین های حرفه با ارایه زمان بندی های دقیق و استراتژی های از قبل مشخص شده باعث افرایش محبوبیت و لایک های شما در شبکه های مجازی خواهند شد.

ابتدا نوع کسب و کار، هدف از حضور در شبکه های اجتماعی و پرسونای بیزینس، مخاطبان، کاربران شما را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم تا تصویری درست از برند و نام تجاری شما را در ذهن مخاطب خلق کنیم.

فاز طرح ریزی، برنامه ریزی، تعیین پلن ها و استراتژی که ایجاد یک تقویم محتوایی متناسب با هدف شما است تا مخاطبان وفادار به برندتان را افزایش دهیم. 

برای رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده و در نظر گرفتن فعالیت ها و جایگاه رقیبان، نیاز به آنالیز مسیر طی شده و نوع محتوا استفاده شده در ساید رقبا است، این مرحله نیازمند بررسی توسط افراد متخصص در این زمینه است.

برای افزایش آگاهی مخاطبان از برند شما، افزایش فروش و دیگر اهدافی که طی جلسات برای آن ها برنامه ریزی نموده ایم، طراحی کمپین های درست و به موقع تاثیر فوق العاده ای دارد. برگزاری این کمپین ها نیازمند ایجاد یک برنامه دقیق و استفاده از کانال‌های تبلیغاتی مناسب است که این توسط تیم نورون به درستی محقق می شود.

انواع پلتفرم ها و شبکه های مجازی مهم

اینستاگرام(instagram)

این شبکه از بستر های مهم در حوزه عکس یا image marketing نیز است.این شبکه ی مجازی از بزرگترین بستر هایی است که بر محتوای تصویری تأکید دارد و بعد از خریداری تسط فیسبوگ نیز محتواهای ویدیویی ههم به آن اضافه شده سات. چیزی دارای 200 ملیون یوز که 90 میلیون کاربر فعال در هر روز را دارد.

لینکدین(linkedin)

این شبکه اجتماعی که فعالیت تخصصی روی کسب و کار دارد و درواقع نوعی روزمه به حساب می آید، در این شبکه اجتماعی افراد متخصص به سازمان ها و شرکت ها معرفی می شوند. این شبکه مجازی چیزی حدود 675 ملیون کاربر ماهانه دارد.که گروه سنی که فعال در این شبکه بیشتر بین 25 تا 50 سال هستند.

فیسبوک(FaceBook)

از بزرگترین سوشیال مدیا های شناخته شده که دارای حدود 1.29 ملیارد یوزر و حدود 1.21 یوزر فعال در ماه است. در واقع چیزی نزدیک به یک چهارم جمعیت جهان در این شبکه ی مجای فعالیت دارند. روزانه حداقل 770 نفر فیس بوک را چک می کنند.

Google+

گوگل پلاس پلتفرمی جهانی برای ارتباط بین شرکت ها و کسب و کار ها و افراد متخصص و مشتریان ایجاد کرده است.کوگل پلاس گه بیشتر برای کار های مربوط به جیمیل و سیستم عامل اندروید فعالیت دارد و دارای 300 ملیون یوزر در ماه است از سال 2019 فعالیت خود را تقریبا متوقف کرده است

توییتر(Twitter)

توییتر بیشتر بر محتواهای متنی متمرکز است، به فعالان در حوزه های خبری این امکان را می دهد تا خبرنامه های روزانه ای منتشر کنند. تقریباً دارای 1 میلیارد یوزر است، 321 میلیون یوزر فعال ماهیانه، در ماه چیزی حدود 118 تویت در توییتر فرستاده می شود. گروه سنی اصلی که از این شبکه استفاده می کنند بین 18 تا 45 سال هستند47 درصد یوز ها حداقل یکبار در روز توییتر خود را چک می کنند و 46% یوزر ها بین 19 تا 28 سال هستند.

یوتیوب(TouTube)

یوتیوب از سرویس هایی که است که توسط شرکت بزرگ گوگل ارائه و مدیریت می شود، در واقع می توان گفت یوتیوب بزرگترین شبکه ی مجازی مبتنی بر محتوای ویدیویی است.که بستر مناسبی را برای کار در حوزه ویدیو مارکتینگ نیز ایجادکرده است. بر طبق آمار این رسانه چیزی حدود 2 میلیارد نفر در ماه حساب کاربری دارد که 1.9 میلیارد از کاربران آن نیز فعال اند.

پینترست(pinterest)

پینترست یکی از سوشیال مدیاهایی است که درواقع بیشتر ابزار های لازم برای دیجیتال مارکتینگ را در اختیار کاربر می گذارد.این شبکه اجتماعی دارای 380 میلیون کاربر فعال است و ابزار قدرتمندی برای محتواهای تصویری بشمار می آید.

ساوندکلود(SoundCloud)

بستر مناسبی برای ذخیره و به اشتراک گذاری موسیقی، پادکست و صداها است.این مدیا امکانات مختلفی برای گوش دادن به فایل های صوتی و ذخیزه آنها در اختیار شما می گذارد.

ردیت(Reddit)

بستری برای به اشتراک گذاری خبر است که در آن کاربر می تواند خبر، متن خبر و لینگ را به اشتراک بگذارد و آرای مثبت یا منفی از مخاطب دریافت کند.

تعرفه خدمات سوشال مدیا

به صورت مشخص برای خدمات سوشال مدیا نمی توان قیمت تعیین کرد . خدمات سوشال مدیا از بخش ها مختلفی تشکیل می شود که هر بخشی را فرد یا افرادی به عهده گرفته و بر روی آن ها کار می کنند. هزینه های پروفایل های کاربری، طراحی عکس پروفایل، طراح پست ها و استوری ها گرافیکی ، همه نیازمند صرفه هزینه و زمان به صورت جداگانه ای هستند که شما قبل از آن که مراحل سوشال مدیا را برای کسب و کار خود شروع کنید باید با توجه به استراتژی های کسب و کار خود این هزینه ها را برآورد کرده و برای آن ها برنامه ریزی کنید.

طراحی سایت

هوز سایتتو طراحی نکردی؟!!!

اگر تمایل دارید برای کسب و کار خود وبسایت ایجاد کنید، وبسایتی منطبق بر نیاز ها و خواسته های کسب و کار شما می توانید به تیم نورون اعتماد کنید و با فشردن دکمه زیر مطالب و مراحل طراحی سایت نورون را مشاهده و مطالعه بفرمایید و از 0 تا 100 طراحی سایت باخبر شوید.

متخصصان ما منتظر شما مخاطب عزیز هستند.

طراحی و توسعه افزونه

بعد از ایجاد وبسایت یا پلتفرم مورد نظر خود، قطعا نیازمند تغییرات و ویژگی هایی هستید که امکان دارد برای شما از اول وجود نداشته و برآورده نشوند، در این مرحله نیازمند افزونه ها هستید تا آن ها را به سایت و پلتفرم خود اضافه کنید و استراتژی خود را با کمک آن ها کامل پیاده سازی کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص افزونه ها دکمه زیر را بفشارید.

تولید محتوا تصویری، عکاسی و تیزر های تبلیغاتی

برای سایت ها خود نیازمند ایجاد تصاویر خاص و بنر های منحصر به فرد هستی، برای عکاسی از محصولاتت به دنبال بهترین و باکیفیت ترین عکس میگردی؟

تیم نورون برای سهولت مشتری همه ی این امکانات را که شما نیاز دارید ارائه می دهد، ارائه خدمات حرفه ای عکاسی و تولید محتوای تصویری متناسب با کسب و کار شما و آنچه نام تجاری شما به آن نیاز دارد.

سئو سایت

طراحی سایت تنها ایجاد صفحات با محتواهای مختلف و قرار دادن آن ها در بستر اینترنت نیست!

سایتی که ایجاد شده باید دیده شود و کاربران مختلف مدام به سایت شما سر بزنند و با سایت شما در ارتباط باشند، این دیده شدن است که باعث ایجاد مشتریان می شود و نه فقط طراحی یک سایت. سئو، کاری است که باعث دیده شدن سایت شما می شود.

تبلیغات گوگلی و گوگل ادز

شما دارنده کسب و کار بعد از ایجاد برند، طراحی سایت و سئو و توسعه کسب و کار خود می توانید با استفاده از تبلیغات گوگل، برند خود را بیشتر به مخاطب نمایش دهید، تیم نورون در خدمت شما است تا با ارئه بهینه ترین و استاندارد ترین روش تبلیغاتی این مهم  را برای شما انجام دهد.

توسعه کسب و کار

بعد از اینکه شما تمامی مراحل لازمه ایجاد و گسترش کسب و کار خودتان را گذراندین نوبت آن رسیده که فرآیندهای کسب و کار خود و همچنین استراتژی خود را در هر حوزه ای مخصوصاً بازارایابی و فروش به درستی پیکربندی کنید، تیم نورون سی آر ام علاوه بر تجزیه و تحلیل کسب و کار شما و دادن راهکار، ابزار پیشنهادی مایکروسافت سی آر ام فارسی را هم به صورت کاملاً شخصی سازی شده با تجارت شما ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر دکمه زیر را فشار دهید.