هدر-عکاسیو تبلیات-5

عکاسی و تیزرهای تبلیغاتی

عکاسی (Photography) چیست؟

عکاسی هنر گرفتن صحیح نور با دوربین، معمولاً بوسیله سنسور یا فیلم دیجیتال، برای ایجاد یک تصویر است. با استفاده از تجهیزات مختلف، متنوع و دوربین مناسب حتی می توانید از امواج نور نامرئی مانند فرابنفش, مادون قرمز, و امواج رادیویی عکس های جالب و مختلفی بگیرید.

هدف از عکاسی چیست؟

هدف از عکاسی به آنچه عکاس در تلاش برای رسیدن به آن است مرتبط است. به عنوان مثال عکاسان محصولات فروشی با هدف ارائه عکس زیبا و جذب کننده از محصول مورد نظر عکاسی می کنند، عکاسان مدل های پوشاک با هدف زیبا جلوه دادن محصول و تبلیغ برند عکاسی می کنند، و عکاسان خبری تصاویر را به منظور ارائه گزارش دقیق از رویدادهای واقعی ثبت می کنند در حالی که هدف عکاسانی که به عنوان سرگرمی عکاسی می کنند، ثبت لحظات زندگی با خانواده و دوستانشان است.

ژانر در عکاسی به چه معناست؟

«ژانر» نوع، موضوع و زمینه  کلی عکاسی است، مانند عکاسی منظره، عکاسی پرتره، عکاسی حیات وحش و غیره.

خدمات عکاسی نورون

امروزه، سایت ها به منظور نمایش نمونه کار و خدمات خود فعالیت های مختلفی می کنند. افراد با مراجعه به وبسایت ها می توانند اطلاعاتی مفیدی درمورد نحوه کار و تعرفه ها بدست بیاورند.

آژانس نورون با ارائه خدمات متنوع، بسیاری از افراد را به انجام عکاسی توسط تیم نورون ترغیب می کند. در ادامه برخی از خدمات عکاسی نورون را بررسی خواهیم کرد. 

برخی از خدمات نورون در حوزه عکاسی

هزینه مناسب

تیم نورون تا آنجا که بتواند همه ی فرآینده عکاسی اعم از تهیه ابزار و وسایل و همچنین ارائه کیفیت خوب را به بهینه ترین شکل ممکن انجام می دهد، یکی از ویژگی های اصلی نورون در تمامی خدمات قیمت پایین تر و ارائه کیفیت بسیار مناسب است.

حق انتخاب عکس

در پروژه هایی که تعداد عکس ها زیاد است و یا انتخاب عکس ها برای مشتری بسیار مهم بوده، تیم نورون با ارائه مشاوره های مرتبط امکان انتخاب عکس های دلخواه را به مشتری می دهد.

مشاهده نظرات مشتریان

در انتهای پروژه ها با مشتری صحبت می شود و یا از طریق راه های پیگیری مختلف مثل تماس تلفنی یا فرم ها، کیفیت و کمیت تیم بررسی می شود و نظرات مشتری در فرآیند نورون القا می گردد.

ابزار های عکاسی

تیم نورون با دیگر مجموعه های معتبر در عرضه ارائه ابزار و وسایل عکاسی کار می کند و همیشه با توجه به خواسته های مشتری بهترین ابزار ها را در پروژه هایش استفاده می نماید.

عکاسی در محل مشتری

تیم نورون در همایش ها، مراسم ها، محل استقرار محصولات و هر مراسم و مکانی دیگر که باشد تیم مجرب خود را مستقر می کند.

عکاسی در تمام ایام

از آن جا که عکاسی در بیشتر مراسم و مکان ها لازم می باشد و کسب و کار بسیاری از افراد به ارائه عکس های با کیفیت مرتبط است، با همانگی های لازم در همه ایام قادر به ارائه خدمات خواهیم بود.

تدوین

بنا به درخواست مشتری و قراردادی که با مشتری بسته می شود اگر تدوین یا ویرایش خاصی بخواهند توسط تیم نورون ارائه می شود.

زمانبندی

تمامی پروژه های نورون دارای زمانبندی مشخص هستند و تیم نورون این جدول زمان بندی را به مشتری ارائه می دهد.

مراحل انجام پروژه عکاسی در نورون

ثبت قرارداد و مشخص کردن موار و مفاد مذکور در قرار داد.

پرداخت مبلغ پیش پرداخت بر اساس شرایط ذکر شده در تعرفه هزینه عکاسی و تعداد فریم مشخص می گردد .

دریافت اطلاعات اولیه، نظرات و پیشنهادات مد نظر کارفرما در خصوص عکاسی و چگونگی ادیت موضوع قرارداد.

دریافت اطلاعات اولیه، نظرات و پیشنهادات مد نظر کارفرما در خصوص عکاسی و چگونگی ادیت موضوع قرارداد.

پرداخت مرحله دوم مبلغ قرارداد بر اساس شرایط فوق الذکر .

تکمیل و ارائه نهایی موضوع قرارداد توسط عکاس.

تحویل نهایی موضوع قرارداد بر روی DVD به نماینده کارفرما و دریافت رسید، پایان قرارداد.

دریافت نسخه قرارداد کارفرما و ابطال آن.

انواع قرارداد عکاسی صنعتی

به طور کلی در عکاسی صنعتی دو نوع قرارداد وجود دارد که عبارتند از: "قرارداد پروژه‌ای و قرارداد استخدامی" لازم است بدانید: قراردادهایی که میان طرفین جهت انجام فعالیت‌های عکاسی تبلیغاتی منعقد می‌شوند، نسبت به نیاز، شرایط و نوع فعالیت قابل تغییر هستند. از همین رو پیشنهاد می‌شود در هنگام تنظیم قرارداد عکاسی صنعتی، حتماً از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید.

تفاوت قرارداد پروژه‌ای و استخدامی در عکاسی تبلیغاتی

اگر قصد دارید با عکاسی، قرارداد استخدامی داشته باشید؛ لازم است بدانید: در این شرایط عکاس به عنوان کارمند شما محسوب می‌شود و طبق قانون کار، کارفرما موظف است، کارمندان خود را بیمه کند. (توجه داشته باشید که این قانون، در قرارداد آزمایشی نیز صدق می‌کند و طبق آن کارفرما بعد از یک روز کاری موظف است کارمند خود را بیمه کند). از طرف دیگر در این نوع قرارداد، عکاس موظف می‌باشد، تحت ساعت کاری مشخصی در مجموعه کارفرما حضور پیدا کند؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از استخدام عکاس، جنبه‌های مختلف آن را در نظر بگیرید و حتما چند نمونه قرارداد عکاسی تبلیغاتی را بررسی کنید.

توجه

توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی پیمانکار نیاز به زمان بیشتری برای اتمام پروژه داشته باشد می‌بایست ۱۰ تا ۱۵ روز قبل از پایان مهلت قرارداد به کارفرما اطلاع دهد؛ در این میان کارفرما می‌تواند درخواست عکاس را رد یا مهلت دیگری به آن بدهد.

عکاسی-1

یکی از مهم ترین مراسم های زندگی هر شخص "عروسی" است. تیم نورون با بهترین جلوه ها و ایده ها، مراسم های عروسی را تصویر برداری می کند.

عکاسی عروس
عکاسی-1 – 1

عکاسی بارداری از لحظات بسیار به یاد ماندنی است، تیم نورون در دوران بارداری و دوران حاملگی، عکاسی هفته های اخیر بارداری جهت ثبت خاطرات شیرین با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

عکاسی بارداری
عکاسی-1 – 2

طبیعتاً هر پدر و مادری دوست دارد که بتواند دوران کوتاه نوزاد بودن طفل خود را ثبت کند و در صورتیکه تمایل به داشتن عکس های زیبا هم از نوزاد خود داشته باشند باید از تیم حرفه ای عکاسی استفاده کند تا از مدل ها و عکس هایی که گرفته می شود لذت ببرند و خاطرات خوبی را ثبت کنند.

عکاسی نوزاد

کودکان دلبند شما خیلی زودتر از آنچه تصور کنید بزرگ می شوند. این خواسته قلبی هر پدر و مادری است که بتواند لحظه لحظه بزرگ شدن فرزند خود را ثبت کند. به همان اندازه که عکس های خانگی می توانند جذابیت داشته باشند، عکس هایی تخصصی تیم نورون می توانند به طرز ویژه ای شیرینی کودک شما را در عکس ها چند برابر کنند.

عکاسی کودکان
عکاسی-1 – 4

یکی از مسائلی که قبل از انجام کارهای اداری ذهن ما را مشغول می کند داشتن عکس های پرسنلی است. یکی از تفاوت های عمده عکس های پرسنلی با دیگر عکس ها در این است که منظره ای در اطراف عکس وجود ندارد و در نتیجه تنها چیزی که به چشم می آید صورت ما است! تیم نورون می تواند این نوع عکس ها را با بهترین ابزار برای شما تصویر برداری کند.

عکاسی پرسنلی

مدلینگ کاری که این روزها بسیاری از جوانان ما به آن علاقه دارند و مخصوصاً با محبوب شدن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام که عکس مهور هستند و عکاسی آن ها بسیار مهم است. برای گرفتن عکس های مدلینگ نباید لزوما مدل باشید. می توانید فقط به این گونه عکس ها علاقمند بوده و آن ها را در آلبوم شخصی خود نگه دارید. کاری که نورون برای شما با بهترین کیفیت انجام می دهد.

عکاسی مدلینگ
عکاسی-1 – 6

این روزها خیلی از دوستداران حیوانات به نگهداری آن ها در منزل خود می پردازند که خود یک مسئولیت پر هزینه است، اما این دسته از عزیزان همانطور به حیوانات خود عشق میورزند که والدین به فرزندان خود. عکاسی از حیوانات خانگی بسیار کار سخت و حرفه ای بوده که تیم نورون این نوع تصویر برداری را برای شما انجام می دهد.

عکاسی حیوانات خانگی
عکاسی-1 – 7

مراسم و همایش های رسمی همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده اند. فیلمبرداری و عکسبرداری از اینگونه مراسم نیازمند دقت ویژه و تبحر لازم است. تیم نورون در این زمینه تجربیات زیادی دارد و می تواند با کیفیت بالایی مراسم ها را میزبانی کند.

عکاسی همایش ها
عکاسی-1 – 8

عکاسی تبلیغاتی بسیار مهم بوده و نیازمند دقت بالایی است، برای انجام عکاسی های تبلیغاتی جلسات مشاوره ای و همفکری صورت می گیرد زیرا ممکن است این عکس ها به عنوان بیلبورد و عکس ارائه محصول مورد استفاده قرار بگیرند. تیم نورون علاوه بر تصویربرداری تبلیغاتی، جلسات مشاوره ای و هم فکری را برای شما اجرا می کند.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی در شب می‌تواند عکس‌هایی زیبا و دیدنی را برایتان به ارمغان بیاورد. هنگامی که چراغ‌های رنگارنگ خیابان‌ها روشن هستند، خیابان‌های شهر در رنگارنگ‌ترین زمانشان هستند . غروب آفتاب رنگ‌های درخشانی را می‌سازد که می‌تواند منظره‌ی زیبایی را برایتان به منظور عکاسی در شب ایجاد کند.

عکاسی در شب

امروزه با پیشرفت تلفن های هوشمند همه می توانند عکس های بسیار متنوعی را از طبیعت و به طور کلی فضای باز ایجاد بکنند، اما نحوه قاب بندی عکاسی فضای باز بسیار مهم است. تیم نورون می تواند عکس های بسیار جالبی را برای شما در فضاهای مختلف ایجاد بکند.

عکاسی فضای باز
عکاسی-1 – 11

عکاسی عروسی از عهده هر عکاس معمولی ای بر نمی‌آید. شما به عکاسی حرفه ای نیاز دارید. تنها در این صورت است که مطمئن می شوید که رویدادهای عروسی شما به درستی ثبت خواهند شد.

عکاسی عقد و عروسی
عکاسی-1 – 12

در طول زندگی، خانواده ها دائماً در حال رشد و تغییر هستند. به کمک عکاسی خانواده می‌توانید لحظاتی خاص از این تغییرات را ثبت کنید. مطمئناً این کار برای نسل های آینده خانواده شما ارزشمند خواهد بود.

عکاسی خانواده

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی یک روش کاملاً نوین و حرفه ای برای ارائه آگهی که شامل انواع متنوعی است از قبیل: تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، تیزر تبلیغاتی رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می‌باشد که در آن به معرفی محصول و خدمات خود می‌پردازید.

این ویدئوها معمولاً به صورت استاندارد بین ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه هستند(که می توانند بنا به درخواست مشتری و کارفرما این مقدار زمانی تغییر کند.) و می‌توانند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب ارائه دهند. برای برخی از تبلیغات همچون تبلیغات تلویزیونی از تیزرهای بلندتری استفاده می‌شود و بسته به زمان تیزر و کیفیت آن هزینه‌های مختلفی پرداخت می شود.

به‌طورکلی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها و ابزارهای بازاریابی برای ارائه محصولات و خدمات می‌باشد. زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بی اندازید. در واقع تیزر های تبلیغاتی یک از راه هایی است که به کمک آن می توانید هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید.

برخی از ویژگی های یک تیزر خوب

به یاد ماندنی هستند

تیزهای تبلیغاتی باید به گونه ای باشند که در ذهن ها بمانند.

معرف برند شما

تیزها با هدف اصلی معرفی و ارائه محصول یا برند شما هستند و باید نام تجاری شما را به مخاطب نشان دهند.

مخاطبان هدف

تیزهای تبلیغاتی باید در کنار عموم بینندگان، حرف هایی برای مخاطبانت هدف شما داشته باشند.

ارتباط احساسی

تیزهای تبلیغات باید بتوانند علاوه بر تبلیغ، با احساسات مخاطب هم ارتباط برقرار کنند.

نیازمندی

تیزهای خوب به شکلی ایجاد و تدوین می شوند که مخاطب با دیدن آن ها احساس نیاز به محصول می کنند.

چرا خدمات تیزرهای تبلیغاتی نورون؟

تیم نورون با در اختیار داشتن تیم بسیار حرفه ای کارگردانی، اتاق فکر، تدوین و فیلم برداری با کمترین هزینه به نسبت بازار، با کیفیت ترین و مفهومی ترین تیزرهای تبلیغاتی را برای صاحبان کسب و کار ایجاد می کند.

انواع تیزر های تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی رئال

همان‌طور که از اسم این نوع تیزر مشخص است، از آن برای محصول یا خدمات در فضای کاملاً رئال استفاده می‌کنند. تمام بخش‌های این ویدئو حقیقی هستند و اقشار عام مردم را مورد مخاطب قرار می‌دهد.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

برای ساخت این تیزرها نیز از نرم افزارهای کامپیوتری و انیمیشن‌ساز بهره گرفته می‌شود و برای مخاطب و گروه سنی خاصی طراحی می‌گردد. معمولا این تیزرها به صورت گرافیکی و انیمیشن های کارتونی هستند.

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

این نوع تیزرها برای خلاق تر جلوه دادن تبلیغات هستند و معمولا تلفیقی از واقعیت و انیمیشن های گرافیکی هستند

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

تیزرهای گرافیک موشن نیازمند نوشتن سناریو از قبل تعیین شده هستند و معمولا دارای محیط و جلوه های بصری بسیار زیبا و جذاب هستند، از این نوغ تیزرهای برای شناساندن هرچه بیشتر و بهتر برند و محصولات خود به مخاطب می توانید استفاده کنید.

کاربرد انواع تیزرهای تبلیغاتی

مراحل انجام کار در نورون

در ابتدا و پس از جلسات مشاوره ای و معلوم شدن فرآیند پروژه، قرارداد بسته می شود و خواسته و مراحل انجام پروژه مشخص و بسته می شود.

درخواست شما را برای ساخت تیزر تبلیغاتی به دقت مطالعه می‌کنیم.

جزییات محصول یا سازمان شما را بررسی می‌کنیم.

بهترین طرح‌ها را برای تولید تیزر تبلیغاتی به شما پیشنهاد می‌دهیم.

با تیمی خلاق و حرفه‌ای آگهی و تیزر تبلیغاتی را تولید می‌کنیم.

برای انتشار آن به شما کمک می‌کنیم و اثرگذاری آن را تحلیل می‌کنیم.

تعرفه خدمات عکاسی و تیزرهای تبلیغاتی

به صورت مشخص برای خدمات عکاسی و تیزرهای تبلیغاتی نمی توان قیمت تعیین کرد . عکاسی و تیزرهای تبلیغاتی از بخش های مختلفی تشکیل می شود که هر بخشی را فرد یا افرادی به عهده گرفته و بر روی آن ها کار می کنند. هزینه های پروفایل های کاربری، طراحی و تدوین عکس ، طراح ها، ابزار های تصویر برداری ، همه نیازمند صرفه هزینه و زمان به صورت جداگانه ای هستند که شما قبل از آن که مراحل عکاسی و تیزرهای تبلیغاتی را برای کسب و کار خود راه اندازی کند باید با توجه به استراتژی های کسب و کار خود این هزینه ها را برآورد کرده و برای آن ها برنامه ریزی کنید.

طراحی سایت

هوز سایتتو طراحی نکردی؟!!!

اگر تمایل دارید برای کسب و کار خود وبسایت ایجاد کنید، وبسایتی منطبق بر نیاز ها و خواسته های کسب و کار شما می توانید به تیم نورون اعتماد کنید و با فشردن دکمه زیر مطالب و مراحل طراحی سایت نورون را مشاهده و مطالعه بفرمایید و از 0 تا 100 طراحی سایت باخبر شوید.

متخصصان ما منتظر شما مخاطب عزیز هستند.

طراحی و توسعه افزونه

بعد از ایجاد وبسایت یا پلتفرم مورد نظر خود، قطعا نیازمند تغییرات و ویژگی هایی هستید که امکان دارد برای شما از اول وجود نداشته و برآورده نشوند، در این مرحله نیازمند افزونه ها هستید تا آن ها را به سایت و پلتفرم خود اضافه کنید و استراتژی خود را با کمک آن ها کامل پیاده سازی کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص افزونه ها دکمه زیر را بفشارید.

تبلیغات گوگل ادز

شما دارنده کسب و کار بعد از ایجاد برند، طراحی سایت و سئو و توسعه کسب و کار خود می توانید با استفاده از تبلیغات گوگل، برند خود را بیشتر به مخاطب نمایش دهید، تیم نورون در خدمت شما است تا با ارئه بهینه ترین و استاندارد ترین روش تبلیغاتی این مهم  را برای شما انجام دهد.

سئو سایت

طراحی سایت تنها ایجاد صفحات با محتواهای مختلف و قرار دادن آن ها در بستر اینترنت نیست!

سایتی که ایجاد شده باید دیده شود و کاربران مختلف مدام به سایت شما سر بزنند و با سایت شما در ارتباط باشند، این دیده شدن است که باعث ایجاد مشتریان می شود و نه فقط طراحی یک سایت. سئو، کاری است که باعث دیده شدن سایت شما می شود.

سوشال مدیا

شما دارنده کسب و کار، در کنار طراحی اسیت و تبلیغات نیز برای آن که ارتباط خود را با مخاطبان توسعه دهید به یک رسانه نیاز دارید. رسانه ها امروز در جامعه جهان و ایران نقش بسیار مهمی را در برند سازی و شهرت نام تجاری ایفا می کنند، در کنار آن بسیاری از افراد از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به کسب درآمد هم می پردازند. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد سوشال مدیا مرتبط با کسب و کارتان دکمه زیر را بفشارید.

توسعه کسب و کار

بعد از اینکه شما تمامی مراحل لازمه ایجاد و گسترش کسب و کار خودتان را گذراندین نوبت آن رسیده که فرآیندهای کسب و کار خود و همچنین استراتژی خود را در هر حوزه ای مخصوصاً بازارایابی و فروش به درستی پیکربندی کنید، تیم نورون سی آر ام علاوه بر تجزیه و تحلیل کسب و کار شما و دادن راهکار، ابزار پیشنهادی مایکروسافت سی آر ام فارسی را هم به صورت کاملاً شخصی سازی شده با تجارت شما ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر دکمه زیر را فشار دهید.