-2ویژن-1

ویژن فروش

-2ویژن-1

 • در مورد برند ها و مارک هایی از آن ها خریداری می کنید به خوبی فکر کنید، چرا این نام های تجاری را انتخاب می کنید؟
 • در بعضی از موارد شما با وجود انتخاب های ارزان تری بازهم برند محبوب خود را انتخاب می کنید.
 • ممکن است معمولا از یک شرکت هواپیمایی خاص سفر های خود را انتخاب کنید.
 • همیشه قهوه یا چایی خاصی را مصرف کنید، و یا حتی به دیگران رستوران های خاصی را پیشنهاد بدهید.
 • دلیل اصلی وفاداری شما به برند و مارکی خاص، ارزش بالایی خود آن ها است.
 • زمانی که برند شما ارتباطی صحیح با مشتریان و کارکنان برقرار می کنند، آن ها به نام تجاری شما وفادار خواند ماند.
 • این ویژن به شما کمک می کند تا فروش و سود خود را افزاریش دهید.
 • شرکت هایی که در این زمینه موفق می شوند و ارتباط قویی برقرار می کنند همیشه بر ارزش های خود پایبند هستند.
 • در این مرحله است که بیانیه ماموریت ها و چم انداز ها همان ویژن سازمان و شرکت شما است مطرح می شود.

بیانیه ماموریت چیست؟

بیانیه ماموریت یک بیانیه برپایه عمل کرد است که اهداف کسب و کار را برای مخاطبان مشخص می کند.

با توجه به آن که شرکت مدام در حال پیشرفت است، ممکن است در مراحل مختلف اهدافش تغییر کند بنابراین این بیانیه باید به روز نگه داشته شود.

هر دو بیانیه ماموریت و چشم انداز غالباً در یک “بیانیه ماموریت” جامع ترکیب می شوند تا دلیل موجودیت سازمان و چشم انداز آن برای مخاطبان داخلی و خارجی – مانند کارکنان ، شرکا ، اعضای هیئت مدیره ، مصرف کنندگان و سهامداران را مشخص کنند.

تفاوت بیانیه ماموریت و بیانیه چش انداز

تفاوت اصلی این دو بیانیه در نتیجه و هدف آن است.

 • بیانیه ماموریت مشخص می کند قرار است شرکت به چه هدفی برسد، چه کسانی را شاخص قرار داده ، از کسانی کمک می گیرد و از چه کسانی حمایت می کند.
 • در واقع بیانیه ماموریت همه ی اهداف شرکت و اینکه به کجا می خواهد برسد را مطرح می کند.
 • بیانیه های ماموریت هدف اصلی و کنونی شرکت که در حال پیشروی به آن است را مطرح می کند.
 • بیانیه چشم انداز مشخص می کند در چه بستری و رتبه و مرتبه ای در آینده شرکت به کجا یاید برسد.
 • بیانیه چشن انداز نگاهی گذرا به آینده شرکت است و یک دیدگاه کامل و جزئی درباره آینده کسب و کار است.

ویژن:

منظور از ویژن در واقع مجموع عمین دو بیانیه شرکت و مشخص کردن آن ها است.

مثال ها خارجی:

اکنون که می دانیم آنها چیست ، بیایید به چند نمونه مفید از هر کدام در صنایع مختلف بپردازیم.

نمونه های بیانیه ماموریت

زندگی خوب است: برای گسترش قدرت خوش بینی.

Sweetgreen: برای الهام بخشیدن به جوامع سالم با اتصال مردم به غذای واقعی.

پاتاگونیا: ما برای نجات سیاره خود تلاش می کنیم.

American Express: برای مشتریان خود با ارائه محصولات و خدمات متمایز برای دستیابی به خواسته های خود ، ضروری شوید.

واربی ​​پارکر: ارائه عینک های طراح با قیمت انقلابی در حالی که راه را برای مشاغل آگاه اجتماعی پیش می برد.

InvisionApp: فرضیه های سوال. عمیق فکر کنید. تکرار به عنوان یک شیوه زندگی. جزئیات ، جزئیات. طراحی همه جا هست تمامیت.

چای صادقانه: برای ایجاد و ترویج نوشیدنی های خوش طعم ، سالم و ارگانیک.

IKEA: برای ایجاد زندگی روزمره بهتر برای بسیاری از مردم.

Nordstrom: برای ارائه جذاب ترین تجربه خرید به مشتریان.

گهواره به مداد شمعی: کودکان را از بدو تولد تا سن 12 سالگی که در شرایط بی خانمان یا کم درآمد زندگی می کنند ، وسایل ضروری مورد نیاز برای رشد-در خانه ، مدرسه و بازی را فراهم می کند.

Universal Health Services، Inc .: برای ارائه خدمات درمانی با کیفیت برتر که: بیماران به خانواده و دوستان توصیه می کنند ، پزشکان برای بیماران خود ترجیح می دهند ، خریداران برای مشتریان خود انتخاب می کنند ، کارکنان به آنها افتخار می کنند ، و سرمایه گذاران به دنبال بازگشت طولانی مدت هستند.

JetBlue: برای الهام بخشیدن به بشریت – چه در هوا و چه در زمین.

روز کاری: قرار دادن افراد در مرکز نرم افزارهای سازمانی.

Prezi: برای اختراع مجدد نحوه اشتراک دانش ، بیان داستان و تشویق مخاطبان به اقدام.

تسلا: برای تسریع انتقال جهان به انرژی پایدار.

کودکان نامرئی: برای پایان دادن به خشونت و استثمار که با مجامع منزوی و آسیب پذیر جهان مواجه هستیم.

TED: ایده ها را گسترش دهید.

برای ساختن بیانیه ماموریت خود به مثال های بیشتری نیاز دارید؟ بارگیری نمای کلی ما از بیانیه های ماموریت-با 100 الگو و مثال برای کمک به شما در تهیه بیانیه ماموریت برجسته.

زندگی خوب است: برای گسترش قدرت خوش بینی.

مارک Life is Good چیزی فراتر از گسترش خوش بینی است-اگرچه با شعارهای نشاط آور تی شرت مانند “Seas The Day” و “Forecast: Mostly Sunny” ، سخت است که لبخند نزنید.

تعداد زیادی شرکت تی شرت در جهان وجود دارد ، اما مأموریت Life is Good خود را با بیانیه ماموریتی فراتر از لباس های سرگرم کننده متمایز می کند: گسترش قدرت خوش بینی.

اگر با امور خیریه عمومی این شرکت آشنا نباشید ، این ماموریت شاید کمی غیرمنتظره باشد: یک شرکت تولید تی شرت چگونه به گسترش خوش بینی کمک می کند؟ Life is Good به این س belowال در زیر قسمت پاسخ می دهد ، جایی که ماموریت با استفاده از یک ویدیو و پیوندهایی به انجمن شرکت و صفحه بنیاد Life is Good Kids با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است. ما واقعاً دوست داریم که این بیانیه ماموریت چقدر بلند و در عین حال خاص باشد-ترکیبی از تعادل سخت.

شیرین سبز: برای الهام بخشیدن به جوامع سالم تر با اتصال مردم به غذای واقعی.

توجه داشته باشید که ماموریت شیرین سبز مطابق با ارزش های شما است – نه فقط به عنوان چیزی که مارک معتقد است. ما زبان فراگیر مورد استفاده در بیانیه آن را دوست داریم.

این زبان به ما این امکان را می دهد که بدانیم این شرکت در تلاش است تا شبکه رو به رشد کشاورزان خود را که با مواد اولیه سالم و محلی رشد می کنند با ما – مشتری – مرتبط کند ، زیرا ما کسانی هستیم که گزینه های غذایی سالم تر و محلی تر می خواهیم.

مأموریت ارتباط مردم چیزی است که این جمله را بسیار قوی می کند. و این وعده از وب سایت شیرین سبز و فروشگاه های مواد غذایی آن فراتر رفته است: این تیم در جوامعی که فروشگاه باز کرده است نیز پیشرفت کرده است. در درجه اول ، این برنامه به بچه های جوان در مورد تغذیه سالم ، تناسب اندام ، پایداری و اینکه غذا از کجا می آید آموزش می دهد.

پاتاگونیا: ما برای نجات سیاره خود تلاش می کنیم.

بیانیه ماموریت پاتاگونیا تعهد این شرکت برای کمک به محیط زیست و نجات زمین را برجسته می کند. افرادی که پشت این برند هستند معتقدند که یکی از مستقیم ترین راه ها برای محدود کردن تاثیرات زیست محیطی ، کالاهایی است که برای نسل ها باقی می مانند یا می توانند بازیافت شوند تا مواد موجود در آنها همچنان مورد استفاده قرار گیرد.

به همین دلیل ، این شرکت زمان ، خدمات و حداقل 1 of از فروش خود را به صدها گروه محیط زیست در سراسر جهان اهدا می کند.

اگر شرکت شما تمرکز مشابهی در زمینه توسعه تجارت و بازگرداندن کسب و کار شما دارد ، در مورد مزایایی که برای مشتریان به ارمغان می آورید و ارزشی که می خواهید برای اهداف بیشتری در بیانیه ماموریت خود ایجاد کنید صحبت کنید.

American Express: برای مشتریان خود با ارائه محصولات و خدمات متمایز برای دستیابی به خواسته های خود ضروری شوید.

مشتریان هرگز شرکتی را دوست نخواهند داشت مگر اینکه کارکنان ابتدا آن را دوست داشته باشند.

ویژن-1

 

– سیمون سینک (simonsinek)

توییت بالا متعلق به سیمون سینک است ، و این یکی از مواردی است که ما همیشه در HubSpot آن را تکرار می کنیم. American Express خود را از سایر شرکت های کارت اعتباری در لیست ارزش های خود متمایز می کند ، با قصیده خدمات مشتری عالی ، که چیزی است که در آن مشهور است.

ما به ویژه تأکید بر کار گروهی و حمایت از کارکنان را دوست داریم تا افراد درون سازمان بتوانند در بهترین موقعیت برای حمایت از مشتریان خود باشند.

واربی پارکر: ارائه عینک های طراح با قیمت انقلابی ، در حالی که راه را برای مشاغل آگاه اجتماعی پیش می برد.

این بیانیه “عینی” واربی پارکر از کلماتی استفاده می کند که شخصیت جوان و جسورانه را منعکس می کند: “سرکش” ، “انقلابی” ، “آگاه اجتماعی”. در یک جمله ، نام تجاری ما را به ریشه علت تاسیس خود باز می گرداند و در عین حال چشم انداز خود را برای آینده بهتر نشان می دهد.

نسخه طولانی تر این مأموریت می گوید: “ما معتقدیم که خرید عینک باید آسان و سرگرم کننده باشد. این باید شما را خوشحال و خوش اندام کند و پول در جیب شما دارد” ، که نشان می دهد چگونه واربی پارکر جلوی خود را نمی گیرد. اجازه دهید شخصیت منحصر به فرد آن درخشان شود در اینجا ، موفقیت بیانیه مأموریت به انتخاب کلمه نقطه ای برمی گردد.

InvisionApp: فرضیه های سوال. عمیق فکر کنید. تکرار به عنوان یک شیوه زندگی. جزئیات ، جزئیات. طراحی همه جا هست تمامیت.

این روزها ، به نظر می رسد که هر صفحه شرکت B2B یکسان به نظر می رسد – اما InvisionApp یکی از صفحات سردترین شرکت را دارد که من دیده ام. به پایین “ارزش های اصلی ما” بروید و بر روی هر کدام از نمادها حرکت کنید ، و در زیر هر کدام یک قطعه کوتاه اما شیرین از مأموریت کلی شرکت پیدا خواهید کرد.

ما نحوه بیان عبارات زیر هر نماد را دوست داریم. هر شرح مختصر ، معتبر و بدون مشاجره است-که باعث می شود افراد InvisionApp قابل اعتماد و واقعی به نظر برسند.

چای صادقانه: برای ایجاد و ترویج نوشیدنی های خوش طعم ، سالم و ارگانیک.

بیانیه ماموریت Honest Tea با یک خط پانچ ساده شروع می شود که نشان می دهد چای آن واقعی ، خالص است و بنابراین مملو از مواد شیمیایی مصنوعی نیست. این برند با مخاطبانی صحبت می کند که از یافتن موادی در چای خود خسته شده اند که نمی توان آنها را تلفظ کرد و در جستجوی چای دقیقاً همان چیزی است که می گوید.

چای صادقانه نه تنها یک نام کوچک دارد ، بلکه ماموریت خود را حول این نام متمرکز می کند. برای مدتی ، این شرکت حتی هر سال گزارش ماموریت خود را در تلاش برای “شفاف سازی در مورد شیوه های تجاری ما و اجرای ماموریت خود برای ایجاد و ترویج نوشیدنی های سالم و با طعم عالی و سالم” منتشر می کرد.

 IKEA: برای ایجاد زندگی روزمره بهتر برای بسیاری از مردم.

افراد IKEA رویای بزرگی دارند. بیانیه ماموریت مبتنی بر چشم انداز می تواند یکی از مبلمان زیبا و مقرون به صرفه باشد ، اما در عوض ، زندگی روزمره را برای مشتریان خود بهتر می کند. این یک مشارکت است: IKEA معاملات را در سراسر جهان پیدا می کند و عمده خرید می کند ، سپس مبلمان را انتخاب می کنیم و آن را در یک انبار سلف سرویس می گیریم.

نام تجاری می گوید: “ایده تجاری ما از این چشم انداز پشتیبانی می کند … بنابراین [تا آنجا که ممکن است] افراد بیشتری بتوانند از عهده آنها برآیند.”

استفاده از کلماتی مانند “تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری” یک شرکت بزرگ مانند IKEA را برای مشتریان بسیار راحت تر و جذاب تر می کند.

 Nordstrom: برای ارائه جذاب ترین تجربه خرید به مشتریان.

وقتی پای تعهد مشتری به میان می آید ، بسیاری از شرکت ها به اندازه Nordstrom تمرکز زیادی ندارند. اگرچه انتخاب لباس ، کیفیت و ارزش همه در بیانیه ماموریت شرکت جای دارد ، اما کاملاً واضح است که همه چیز مربوط به مشتری است: “Nordstrom بی وقفه کار می کند تا مشتریان را در خرید جذاب ترین تجربه ممکن تجربه کند.”

اگر تا به حال در Nordstrom خرید کرده اید ، می دانید که مارک استاندارد بالایی را برای خدمات مشتری ذکر شده در بیانیه ماموریت خود رعایت می کند ، زیرا همکاران همیشه در طبقه های فروش پرسه می زنند ، از مشتریان می پرسند که آیا به آنها کمک شده است یا خیر. هر چیزی که بتوانند برای خرید یک تجربه به یاد ماندنی.

گهواره به مداد رنگی: کودکان را از بدو تولد تا سن 12 سالگی ، در شرایط بی خانمان یا کم درآمد ، با وسایل ضروری مورد نیاز برای رشد-در خانه ، مدرسه و بازی ، فراهم می کند.

 Universal Health Services، Inc .: برای ارائه خدمات درمانی با کیفیت برتر که: بیماران به خانواده و دوستان توصیه می کنند ، پزشکان برای بیماران خود ترجیح می دهند ، خریداران برای مشتریان خود انتخاب می کنند ، کارکنان به آنها افتخار می کنند و سرمایه گذاران به دنبال بازدهی طولانی مدت هستند.

یک شرکت زمانی خوشحال می شود که از مشتریان ، کارکنان ، شرکای خود و سرمایه گذاران رضایت داشته باشد – و طبق بیانیه ماموریت خود ، Universal Health Services تلاش می کند همین کار را انجام دهد. به عنوان یک سرویس مراقبت بهداشتی ، به طور خاص تلاش می کند تا بیماران ، پزشکان ، خریداران ، کارکنان و سرمایه گذاران خود را راضی نگه دارد. ما از تأکید بر هر یک از جنبه های سازمان با بزرگنمایی فونت و قرمز کردن آن برای اسکیمینگ آسان ، لذت می بریم.

JetBlue: برای الهام بخشیدن به بشریت – چه در هوا و چه در زمین.

JetBlue متعهد به مأموریت تأسیس خود از طریق بازاریابی دوست داشتنی ، مشارکت های خیریه و برنامه های تأثیرگذار است – و ما زبان نزدیک را برای توصیف این تلاش ها دوست داریم. به عنوان مثال ، نام تجاری می نویسد که چگونه “در سال 2000 برای بازگرداندن بشریت به آسمان تلاش کرد”.

برای کسانی از ما که می خواهیم در مورد هر یک از تلاش های خاص آن بیشتر بدانیم ، JetBlue جزئیات برنامه Soar With Reading ، مشارکت آن با KaBOOM! ، بنیاد JetBlue ، گزارش زیست محیطی و اجتماعی و غیره را ارائه کرد. این همه ابتکارات را با سرصفحه های بزرگ ، نقاط گلوله ، تصاویر و پیوندهایی به صفحات وب دیگر که می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنند ، به خوبی تجزیه می کند. JetBlue همچنین بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا داوطلب شوند یا امتیاز TrueBlue خود را اهدا کنند.

روز کاری: قرار دادن افراد در مرکز نرم افزارهای سازمانی.

Workday ، یک سرویس اتوماسیون وظیفه منابع انسانی (HR) ، از بیانیه ماموریت خود برای برجسته کردن ویژگی های محصول خود و یا اینکه چگونه قصد دارد به متخصصان منابع انسانی در بهبود چنین و چنین راهی کمک کند ، استفاده نمی کند.

در عوض ، کسب و کار به طور کلی در مورد وضعیت نرم افزارهای سازمانی موضع گیری می کند: فناوری های بسیار خوبی در آنجا وجود دارد. اما در روز کاری ، حول محور مردم می چرخد. ما دوست داریم این بیانیه ماموریت چقدر مطمئن و در عین حال مهربان باشد. این شرکت وضعیت صنعت خود را – که کاردی معتقد است فاقد ارتباط انسانی است – مشاهده می کند و ارزش های شرکت را در اطراف آن می سازد.

 Prezi: برای اختراع مجدد نحوه اشتراک دانش ، بیان داستان و تشویق مخاطبان به اقدام.

اگر Prezi را می شناسید ، می دانید که چگونه جذاب می تواند ظاهر تجاری بعدی شما را جلوه دهد. با توجه به بیانیه ماموریت خود ، انیمیشن های اسلاید هوشمند شرکت و تجربه سه بعدی فقط ویژگی های محصول سطحی نیستند. با هر تصمیمی که پرزی می گیرد ، همه چیز درباره داستانی است که شما می گویید و مخاطبی که داستان بر آن تأثیر می گذارد.

 تسلا: برای تسریع انتقال جهان به انرژی پایدار.

استفاده از کلمه “شتاب” توسط یک شرکت خودروسازی تنها یکی از دلایلی است که این بیانیه ماموریت را برجسته می کند. با این حال ، تسلا به دلیل توصیف بیانیه ماموریت خود در مورد این صنعت ، این لیست را ایجاد می کند.

ممکن است یک شرکت خودروسازی باشد ، اما علاقه اصلی تسلا فقط خودرو نیست – بلکه ترویج انرژی پایدار است. و انرژی پایدار هنوز یک “راه طولانی” در پیش دارد (هدف آن بازی جنایی است) – از این رو “گذار” جهان به این بازار است.

در نهایت ، بیانیه ماموریتی که می تواند به ناپختگی صنعت اعتراف کند ، دقیقاً همان چیزی است که مشتریان را مجبور می کند از آن استفاده کنند – و تسلا این کار را به خوبی انجام می دهد.

 کودکان نامرئی: برای پایان دادن به خشونت و استثمار که با مجامع منزوی و آسیب پذیر جهان مواجه هستیم.

کودکان نامرئی یک موسسه غیرانتفاعی است که آگاهی خود را در مورد خشونت های متاثر از جوامع در سراسر آفریقای مرکزی افزایش می دهد و این شرکت در ماموریت خود لحنی کاملاً مطمئن دارد.

ارزشمندترین ویژگی این بیانیه ماموریت این است که هدف نهایی دارد. چشم اندازها و مأموریت های بسیاری از شرکت ها عمداً باز گذاشته می شوند تا شاید مشاغل مورد نیاز جامعه باشد. از سوی دیگر ، کودکان نامرئی می خواهند خشونت های پیش روی خانواده های آفریقایی را “پایان دهند”. این یک ماموریت تحسین برانگیز است که همه مشاغل – نه فقط غیر انتفاعی – می توانند هنگام ایجاد انگیزه در مشتریان از آن درس بگیرند.

 TED: ایده ها را گسترش دهید.

همه ما قبلاً TED Talks را بصورت آنلاین مشاهده کرده ایم. خوب ، اتفاق می افتد که این شرکت یکی از مختصرترین بیانیه های ماموریت را دارد.

TED ، که مخفف “آموزش فناوری و طراحی” است ، دارای بیانیه ماموریتی دو کلمه ای است که در هر گفتگویی که این شرکت در اینترنت منتشر کرده است ، روشن می شود. این بیانیه ماموریت: “ایده ها را گسترش دهید.” گاهی اوقات ، بهترین راه برای جلب توجه مخاطبان این است که تا جایی که چشم انداز کسب و کار شما می تواند بزرگنمایی کند. واقعا به چه چیز اهمیت می دهید؟ TED برخی از مشهورترین ارائه ها را در سطح جهان ثبت کرده است ، اما در طرح بزرگ همه چیز ، تنها چیزی که می خواهد این است که ایده ها را به بینندگان خود منتقل کند.

انجمن آلزایمر: جهانی بدون بیماری آلزایمر.

انجمن آلزایمر تحقیقات جهانی انجام می دهد و مراقبت و پشتیبانی با کیفیتی را برای افراد مبتلا به زوال عقل ارائه می دهد. این بیانیه چشم انداز به آینده ای نگاه می کند که مردم مجبور نخواهند بود با این بیماری در حال حاضر لاعلاج مبارزه کنند. با کارهایی که در حال حاضر انجام می دهد ، هم کارکنان و هم مصرف کنندگان می توانند ببینند که چگونه سازمان با کمک به نیازمندان به چشم انداز خود دست می یابد.

 برای آمریکا آموزش دهید: روزی همه کودکان این کشور این فرصت را خواهند داشت که به تحصیلات عالی برسند.

آموزش برای آمریکا شبکه ای از رهبران را ایجاد می کند تا فرصت های آموزشی برابر را برای کودکان نیازمند فراهم کند. کار روزانه این سازمان شامل کمک به دانش آموزان حاشیه نشین برای دریافت آموزش مناسب است که در غیر این صورت به آنها دسترسی نداشتند. بیانیه چشم انداز آن چیزی است که امیدوار است از طریق تلاش هایش ببیند – کشوری که هیچ فرزندی از آن عقب نمانده است.

 Creative Commons: پی بردن به پتانسیل کامل اینترنت – دسترسی جهانی به تحقیق و آموزش ، مشارکت کامل در فرهنگ – برای ایجاد دوره جدیدی از توسعه ، رشد و بهره وری.

بیانیه چشم انداز این سازمان غیرانتفاعی گسترده است. این به غلبه بر موانع قانونی برای اشتراک دانش و خلاقیت در سراسر جهان کمک می کند. با همکاری نزدیک با موسسات اصلی ، چشم انداز آن یک اینترنت خلاقانه است که توسط دیوارهای پرداختی ممنوع نیست.

 مایکروسافت (در تأسیس آن): یک رایانه در هر میز و در هر خانه.

مایکروسافت یکی از شناخته شده ترین شرکت های فناوری در جهان است. این ابزار برای کار ، بازی و اهداف خلاقانه در مقیاس جهانی تولید می کند و بیانیه چشم انداز آن نشان دهنده این امر است. با ارائه محصول و قیمت گذاری ، می تواند فناوری را در اختیار هر کسی که به آن نیاز دارد ، قرار دهد.

وزارت بهداشت استرالیا: سلامتی و رفاه بهتر برای همه استرالیایی ها ، در حال حاضر و برای نسل های آینده.

این بخش دولتی چشم انداز روشنی برای کشور خود دارد. از طریق سیاست ها ، برنامه ها و مقررات بهداشتی ، می توان مراقبت های بهداشتی شهروندان استرالیایی را بهبود بخشید.

LinkedIn: برای هر یک از اعضای نیروی کار جهانی فرصت اقتصادی ایجاد کنید.

LinkedIn یک سرویس شبکه حرفه ای است که به افراد این فرصت را می دهد تا به دنبال کار باشند. بیانیه چشم انداز آن در نظر دارد به کارکنان هر سطح فرصتی برای دستیابی به شغل مورد نیاز خود ارائه دهد.

 دیزنی: برای سرگرمی ، اطلاع رسانی و الهام بخشیدن به مردم در سراسر جهان از طریق قصه گویی بی نظیر ، منعکس کننده مارک های نمادین ، ذهن های خلاق و فناوری های نوآورانه که ما را به بهترین شرکت سرگرمی جهان تبدیل کرده است.

بیانیه چشم انداز دیزنی فراتر از ارائه سرگرمی های معمولی است. این برنامه قصد دارد داستان هایی را بیان کند و خلاقیتی را ایجاد کند که از طریق کار خود به نسل های آینده الهام می بخشد. این یک بیانیه چشم انداز استثنایی است زیرا فراتر از دادن برنامه هایی برای تماشا به مصرف کنندگان است ، اما برنامه هایی است که باعث تحریک و تغییر دیدگاه مردم نسبت به آنها و دنیای اطراف آنها می شود.

یس بوک: با دوستان و جهان اطراف خود در فیس بوک ارتباط برقرار کنید.

فیسبوک یک پلت فرم مهم رسانه های اجتماعی با بیانیه چشم انداز مختصر است. این بستر را برای ارتباط با عزیزان و برقراری ارتباط بالقوه با مردم سراسر جهان فراهم می کند.

Southwest: دوست داشتنی ترین ، کارآمدترین و پردرآمدترین خطوط هوایی جهان باشید.

Southwest Airlines یک شرکت هواپیمایی بین المللی است که سعی می کند با لبخند به مسافران خود خدمات ارائه دهد. بیانیه چشم انداز آن منحصر به فرد است زیرا خود را نه تنها در سود ، بلکه در خدمات رسانی به مشتریان برجسته نیز می بیند. دیدگاه آن از طریق استراتژی آن امکان پذیر است و می تواند کارکنان خود را در سطحی قرار دهد که برای آن تلاش می کنند.

دانکین: همیشه مکان مورد نظر برای نوشیدنی های قهوه عالی و پیراشکی های مکمل خوشمزه و محصولات نانوایی برای لذت بردن در کنار خانواده و دوستان باشید.

به کاربرد جالب کلمه “مکمل” در این بیانیه چشم انداز توجه کنید. نه ، این زنجیره تصور نمی کند که در آینده مجانی ارائه دهد. چشم انداز آن فراتر از باقی ماندن در یک زنجیره قهوه بزرگ است. در عوض ، این برند می خواهد رهبر نهایی صنعت قهوه و پیراشکی باشد. می خواهد به مکانی معروف برای تفریح ، غذا و تفریح تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-2ویژن-1
دیجیتال_مارکتینگ

ویژن فروش

در مورد برند ها و مارک هایی از آن ها خریداری می کنید به خوبی فکر کنید، چرا این نام های تجاری را انتخاب می

بیشتر بخوانید »
گوگل-ادز-و-قوانین-آن2
دیجیتال_مارکتینگ

گوگل ادز و قوانین آن

گوگل ادز(google ADs) که در ابتدا با نام گوگل ادوردز(google AdWords) شناخته می شد، اکوسیستم یا پلتفرم سرویس تبلیغاتی شرکت گوگل است، که در آن

بیشتر بخوانید »